כלות כותבות: אם היה לי כוח הייתי עושה הכל אחרת!

מאת: עדי, 13/06/2013

יום אחד בלי אזהרה מוקדמת, אבל עם פירוט מדיוק של הטבעת ואין סוף רמזים, הוא כורע ברך ומציע נישואים, והתשובה "ברור"....

יום אחד בלי אזהרה מוקדמת, אבל עם פירוט מדיוק של הטבעת ואין סוף רמזים, הוא כורע ברך ומציע נישואים, והתשובה - "ברור"!

אחרי ששיניתי את הסטטוס בפייסבוק והתלהבתי מההצעה, צריך להתחיל לתכנן את החתונה.

כל היום אני באינטרנט מחפשת שמלות. כבר קיבלתי אין סוף המלצות מהחברות הכי טובות שהחתונה שלהן הייתה "הכי הכי" - ככה הן חושבות, כי הן לקחו את הצלם הכי טוב, והשמלה הכי שווה, והתקליטן הכי טוב וממש במקרה הדוד של האבא שלהם, אז אח שלו, מכיר את כולם וכולם עשו להם חצי מחיר. אז מותק אני מצטערת אבל התקליטן היה גרוע, האלבום שלך נראה כמו אלבום בר מצווה עם התמונה של הטבעות על הרקע של חומות ירושלים, וגם אם ישלמו לי אני לא אסכים ללבוש את שמלת הכלה שלך - זו עם הנצנצים שהעלתה לך את החזה לגרון... אבל ממני היא תשמע שהייתה לה חתונה סוף הדרך והכי נהנתי בעולם.

נחזור לשמלה, כולן נראות אותו הדבר, זו עם קצפת, וזו עם דובדבנים, זו עם כתפיות ספגטי וזו ביסלי גריל... אפילו המחיר זהה, כמו לטוס למקסיקו ובחזרה – פעמיים. רק רציתי שמלה פשוטה קלילה, בלי קצפות ובלי ספגטי, פשוט, יפה וזול.

תמונות
חתונה

נעבור לאולם - אני לא מבינה איך לעזאזל הגעתי ל 500 מוזמנים (אחרי צמצומים). אני, דווקא אני שרציתי חתונה קטנה ומצומצמת. טוב שהחבר שלי לא הזמין את כל העולם ואחותו, ואת הגרוש של הדודה שלו שהוא ראה פעם אחת בעל האש אצל ההורים שלו ואת המוסכניק שלו. מה עובר עליו?! חס וחלילה שאצלו במשפחה יהיה אירוע קטן, למה-מה-קרה?! ההורים שלו כבר שנים הולכים לאירועים עכשיו הגיע הזמן לקבל חזרה.

התווכחנו שעה עם בעל האולם על המחיר ועד שהגענו להסכמה על מחיר מופקע שאיכשהו הסכמנו לשלם, פתאום הוא אומר שההגברה כרוכה בתשלום נוסף, והעיצוב זה עוד, והמנורות זה עוד, והפרחים זה עוד, טוב שהוא לא מעמיד מישהו בכניסה לשירותים שייקח שקל מכל אורח.

ואיך לא ניקח מגנטים שהאירוע שלנו יהיה תקוע לאורחים על המקרר עד עונת החתונות הבאה... ומה עם עשן כבד, ובועות סבון, ולייזרים, וחייזרים ומהשמיים, וזיקוקים שואל אותנו איש המגנטים. מה איתם שאלתי, מה זה ג'ימבורי, יום העצמאות, מה זה השטויות האלה? (איפה עדי אשכנזי שצריך אותה)

אכלנו את הראש, ושברנו את הראש, ועשינו שמיניות באוויר אבל בסוף שילמנו מחיר מלא על הכל כי אנחנו לא מכירים אף אחד שמכיר אף אחד אחר. אה.. וגם למען שלום הבית, כן חמי וחמותי היקרים, בשבילכם, שכולם יוכלו להחזיר לכם את המעטפות הריקות שאתם שמים באירועים שלהם.

היום לעשות משהו קצת אחר עולה יותר בבריאות ויותר בכיס, אז עשינו כמו כולם, וגם אנחנו כמו כולם נספר שהיה לנו הכי כיף בעולם, כי באמת היה... ;-).

אז להתראות בחתונה הבאה...

עדי.

פינת "כלות כותבות" נועדה בשבילכן, בנות, שתוכלו להביע דעה, להגיב אחת לשניה ולשתף את כולם בדברים שמעסיקים אתכן בתכנון החתונה.

יצירת קשר
התקשרו
1700-70-20-28