כלות כותבות: השמלה שלי עולה 16,000 ₪, אז מה?!

מאת: דנה, 01/05/2013

נמאס לי להתנצל על זה שאני רוצה את חתונת החלומות. אני רוצה להיות הכי יפה, אני רוצה שיהיה הכי כיף שאפשר, אני רוצה אוכל טוב לאורחים ואני רוצה את השמלה שעולה 16,000 ש"ח, ואתם יודעים מה, נמאס לי להתנצל על זה.

נמאס לי להתנצל על זה שאני רוצה את חתונת החלומות.

אני רוצה להיות הכי יפה, אני רוצה שיהיה הכי כיף שאפשר, אני רוצה אוכל טוב לאורחים ואני רוצה את השמלה שעולה 16,000 ש"ח, ואתם יודעים מה, נמאס לי להתנצל על זה!

תמונות חתונה

חתונה זה משהו של פעם בחיים, אירוע כל כך משמח שמסמן כל כך הרבה, מקימים משפחה, מתחילים את החיים המשותפים, חוגגים את אהבתנו ואת בחירתנו לחיות אחד עם השניה את שארית החיים. איזה כיף!

בזמן האחרון אני מרגישה שאני יותר מידי נזהרת, מתביישת להגיד שהשמלה שלי עולה 16 אלף ₪, מרגישה צורך להצטדק בפני אנשים על זה שלא מצאתי משהו יותר זול, על זה שהחתונה שלי הולכת להיות גדולה. רק השבוע פגשתי חברה שאמרה בהתלהבות "אני קניתי את שתי השמלות שלי ב EBAY ,שתיהן ב 1400 ₪". לא היה נעים לי להגיד שהשמלה שלי עלתה פי 10. כאילו שעשיתי משהו לא בסדר.

יש לי משפחה גדולה (בלי עין הרע) שאני אוהבת מאוד, ולהזמין את כל המשפחה זה כבר עניין של מסורת, שכולם באים לחגוג את החתונה ולשמח אותנו כי זה היום שלנו.

גם אנחנו הולכים לחתונות כדי לשמח קרובי משפחה וחברים. אז עכשיו הגיע תורי ואני לא מבינה למה אני צריכה להרגיש לא בנוח עם זה? כל הכתבות האלה על איך לחסוך, וכמה יקר להתחתן היום.

שלא תבינו אותי לא נכון, לא הייתי מתנגדת לשלם פחות וזה לא שיש לי את הכסף פנוי אבל זו לא בושה להגיד שזה מה שאני רוצה. אחרי הכל אם רוצים אירוע ברמה גבוה צריך לשלם על זה, ואני לא רואה בזה שום דבר רע.

בנינו, גם ככה כמעט כל האורחים משלמים על המנות שלהם ועוד קצת, החברים בדרך כלל מפרגנים יותר, גם המשפחה הקרובה, אז אני לא מבינה מה הבעיה. אין לי שום כוונה לעשות רווח מהחתונה הזאת, יש לי כוונה אחת והיא להנות!

חוץ מזה שאם לא הייתי עושה חתונה כזו, והייתי עושה חתונה קטנה ומצומצת כנראה שהייתי מקבלת פחות מתנות ואיך שהוא זה היה יוצא שהמתנות מכסות בדיוק את ההוצאות. עד היום נתתי מתנות ועכשיו סוף סוף כשמגיע תורי (בגיל 29) לקבל חזרה, מותר לי לעשות את האירוע שחלמתי עליו כל כך הרבה.

זה מה שאני רוצה וזה מה שיהיה.

אני סיימתי להתנצל!

דנה.

נ.ב – תבואו, יהיה אש :-).

פינת "כלות כותבות" נועדה בשבילכן, בנות, שתוכלו להביע דעה, להגיב אחת לשניה ולשתף את כולם בדברים שמעסיקים אתכן בתכנון החתונה.

יצירת קשר
התקשרו
1700-70-20-28